Sikur po dëgjohen kambanet e një lufte të re botërore

Pranvera Arabe, nisi si një lëvizje revolucionare demonstratash, protestash dhe luftërash në botën arabe që filloi më 18 dhjetor 2010. Gjithçka filloi kur një shitës ambulant tunizian i vuri flakën vetes. Ai akt i dëshpëruar ndezi një flakë që u...

Please publish modules in offcanvas position.