Botohet libri  “Komunikimi fati ynë” me autor Faton Murseli

Para pak ditëve është botuar libri i Prof. Dr Faton Murseli, me titull “Komunikimi fati ynë”, një libër i parë i këtij lloji në vendin tonë. Në fakt autori me mjaft mjeshtëri i ka trajtuar të gjitha çështjet që kanë...

Vaksnimi dhe regjistrimi i fëmijëve temë debati mes MA dhe MSH

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi, deklaroi sot se është duke u punuar intensivisht për të arritur deri tek një zgjidhje e pranueshme sa i përket regjistrimit të nxënësve përfshi edhe ata të cilët nuk janë të vaksinuar. Sipas...

Please publish modules in offcanvas position.