Mbyllja e shkollave “Jahja Kemal” mund të ndodhë me një vendim politik, por jo edhe juridik. Ish-ministri i Arsimit Sulejman Rushiti thotë për Alsat se bëhet fjalë për një çështje shumë komplekse që kërkon hapjen e një debati më të...

Njoftim nga Kolegji Jahja Kemal

Kohët e fundit jemi dëshmitarë se si disa kanale televizive dhe disa portale publikojnë lajme jo të vërteta në lidhje me Kolegjin Jahja Kemal.

Please publish modules in offcanvas position.