Rumunët sonte do të dalin në protesta dhe kundërprotesta

Rumunët të shtatën ditë me radhë janë duke protestuar, pasi që mbrëmë mbi 600.000 persona preotestuan në tërë vendin, të mbështetur nga bashkëkombasit e tyre jashtë vendit, edhe pse Qeveria rumune e anuloi vendimin kontravers që prej fillimit shkaktoi pakënaqësi,

Please publish modules in offcanvas position.