Mustafa: Nuk japim asnjë hektar në këmbim të liberalizimit

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa është i bindur se së shpejti do të votohet marrëveshja për demarkacion me Malin e Zi dhe ka premtuar se Kosova nuk do të falë asnjë hektar të tokës në këmbim të liberalizimit të vizave.

Please publish modules in offcanvas position.