Vetëm një deputet shqiptar në parlamentin e Malit të Zi

Opozita e përbërjes së re parlamentare nuk do të marrë pjesë në seancën e saj të parë, pasi sipas saj, zgjedhjet e 16 tetorit, në të cilat doli fituese partia e ish-kryeministrit Millo Gjukanoviç, nuk kanë qenë të lira dhe...

Rama: Kufijtë t'i kthejmë në ura që bashkojnë

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, gjatë fjalës së tij në Forumin e Biznesit Serbi-Shqipëri që po mbahet në Nish, deklaroi se dy vendet duhet t'i kthejnë kufijtë në ura që bashkojnë.

Please publish modules in offcanvas position.