Çmime më të ulta në roamingun rajonal

Prej sot për 17,2 për qind do të jetë më i ulët çmimi për një minutë për thirrje në roaming mes Maqedonisë, Serbisë, Malit të Zi dhe Bosnjë e Hercegovinës. për 11,1 për qind do të zvogëlohet çmimi i SMS,

Asambleja e NATO-s mbi zgjerimin në Ballkan dhe përballjen me Rusinë

Asambleja parlamentare e NATO-s mbylli punimet treditore në Tiranë me një deklaratë të përbashkët, që kërkon mbrojtjen olektive dhe parandaluese. Presidenti i asamblesë parlamentare, Michael Turner, deklaroi se krahas zgjerimit në Ballkan, NATO po trajton me kujdes edhe marrëdhëniet me Rusinë,

Nishani: Me përgjimin është kërcënuar siguria kombëtare

Presidenti Nishani i ka kërkuar publikisht Prokurorisë së Përgjithshme të hetojë për pajisjen përgjuese si dhe të nxirren para ligjit personat përgjegjës. Ai bën me dije se pajisja e përgjimit ka kërcënuar sigurinë kombëtare, integritetin e institucioneve shtetërore dhe qytetarëve...

Please publish modules in offcanvas position.