Opozita pranon ofertë vetëm për zgjedhje të reja

Përfaqësuesit e partitë opozitarë kanë thënë se asnjë ofertë e pushtetit, përveç zgjedhjeve nuk është e pranueshme për ta. Dialogu i ofruar nga PDK, është i vonuar, dhe zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e parakohshme. Arbër Zaimi nga radhët e Vetëvendosjes ka...

USHT dhe Universiteti "Haxhi Zeka" nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi

Universiteti Shtetëror i Tetovës dhe Universiteti "Haxhi Zeka" nga Peja e Republikës së Kosovës kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi, të cilën e kanë nënshkruar rektori i USHT-së, Vullnet Ameti dhe rektori i Universitetit "Haxhi Zeka", Fadil Millaku, pas takimit që zhvilluan...

Please publish modules in offcanvas position.