De Biasi: Mëkat që humbëm, japim shpirtin me Rumaninë

De Biasi: Mëkat që humbëm, japim shpirtin me Rumaninë

Trajneri i Kombëtares sonë, Gianni De Basi pas ndeshjes u shpreh shumë i kënaqur me e skuadrës, por jo me atë që ndodhi në fundin e ndeshjes.

“Kemi zhvilluar një ndeshje shumë të mirë, dhe nuk e meritonim që të humbisnim ishte një mëkat. Kemi pasur një mbështetje të madhe nga tifozët. Sot dhamë maksimumin në fushën e lojës, por në fund nuk ia dolëm.

Lojtarët u mërzitën shumë, por unë u thash që të mos mërziten pasi ata dhanë maksimumin në fushën e lojës.

Rumania? Do të kërkojmë që të bëjmë një ndeshje të mirë. Do të synojmë që të japim maksimumin tonë. Që të bëjmë më të mirën tonë në këtë ndeshje.

Please publish modules in offcanvas position.