Shqiptarët thyejnë rekordin në rrjetet sociale, dominojnë në

Shqiptarët thyejnë rekordin në rrjetet sociale, dominojnë në "Euro 2016"

Shqiptarët mbeten "mbretër" të rrjeteve sociale, duke dominuar kështu në "Euro 2016".

Një diferencë e madhe mes tifozerisë shqiptare në krahasim me Kombëtaret më të mëdha pasi goli i Armando Sadikut ka marrë më shumë se 112 mijë ‘like’, 39 mijë komente dhe rreth 5 mijë ‘share’.

Kualifikimi i Anglisë dhe Uellsit ka marrë më shumë ‘like’ në krahasim me golin e Armando Sadikut, i cili qëndron në vendin e tretë, përsa i përket reagimeve në ‘Facebook’.

Lajmet e fundit

Zaman Maqedoni

ZAMAN.MK ©
1994 - 2020 - TË GJITHA TË DREJTAT JANË TË REZERVUARA.
Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren pa lejen paraprake të redaksisë.