Goli i mrekullueshëm nga Ibrakadabra

Në lojën e mbrëmshme, në të cilën u luajt në Paris mes PSG dhe Chelsea në 1/8 e finlales në stadiumin Stad de France, ku ndeshja përfundoi 2-1 në favor të PSG, Ibrahimoviç shënoi një gol spektakular nga gjuajtja e...

Zbulimi i vitit!

Një grup shkencëtarë në SHBA- gjetën zgjidhje për rënien e flokëve. Ilaçi që përmban lëndë aktive të  Ruxolitinib, eksperiment ky i zhvilluar në Universitetin Yale, arriti që të mbin përsëri qime prej flokëve, vetullave dhe qerpikëve të rënë.

Please publish modules in offcanvas position.