Kthimi i Ligës Premier: Data dhe koha e nisjes së ndeshjeve të para me 12 qershor

Kthimi i Ligës Premier: Data dhe koha e nisjes së ndeshjeve të para me 12 qershor

Liga Premier do të rinisë aktivitetin më 17 qershor me dy ndeshje që do të luhen në atë datë.

Ndeshja e fundit e sezonit në ligën NBA, do të luhet më së voni deri 12 tetor

Ndeshja e fundit e sezonit në ligën NBA, do të luhet më së voni deri 12 tetor

Hollësirat për projektin për vazhdimin e sezonit në ligën NBA, janë bërë të njohura.

Gjermania, Portugalia dhe Rusia pretendentë për organizimin e ndeshjeve në Ligën e kampionëve

Gjermania, Portugalia dhe Rusia pretendentë për organizimin e ndeshjeve në Ligën e kampionëve

Finalja e Ligës së kampionëve ndoshta nuk do të luhet në Stamboll, transmeton “Bild”.

KF Renova 14 ditë në izolim! Nuhiu: Kujdes me virusin nuk është lojë

KF Renova 14 ditë në izolim! Nuhiu: Kujdes me virusin nuk është lojë

Rikthimi i ndeshjeve të futbollit të ligës së parë në Maqedoninë e Veriut është në pikëpyetje pasi disa futbollistë janë infektuar me Covid-19. Në mesin e tyre është edhe Drejtori Sportiv i Klubit të Futbollit Renova, Fisnik Nuhiu. Ai po...

Fakulteti i Arteve i UT-së organizoi ekspozitë dhe koncert online në mbështetje të mjekëve që përballen me pandeminë e Kovid -19

Fakulteti i Arteve i UT-së organizoi ekspozitë dhe koncert online në mbështetje të mjekëve që përballen me pandeminë e Kovid -19

Absolventët e Fakultetit të Arteve të Universitetit i Tetovës, përmes një ekspozite dhe koncerti online kanë shprehur falënderimin, mirënjohjen dhe përkrahjen e tyre për personelin mjekësor në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe jo vetëm, të cilët për çdo ditë...

Nxënësit e “Jahja Kemal” për vetëdijesimin kundër duhanit

Nxënësit e “Jahja Kemal” për vetëdijesimin kundër duhanit

Me fillimin e pandemisë COVID-19 kemi kuptuar se sa i rëndësishëm është shëndeti ynë dhe se nga sa gjëra mund të ndikohet!

Universiteti i Tetovës: Me higjienë personale dhe kolektive të minimizohen pasojat nga Kovid-19

Universiteti i Tetovës: Me higjienë personale dhe kolektive të minimizohen pasojat nga Kovid-19

Masa plotësuese për higjienë shëndetësore për shkak të Kovid-19 zbatohen në të gjitha hapësirat, si dhe pjesa e jashtme e kampusit të Universitetit të Tetovës veçanërisht në këtë periudhë kur mbahen sesionet e provimeve në qershor dhe korrik, informojnë nga...

Tetovë, në ditën e parë mbi 300 paraqitje për regjistrim të filloristëve

Tetovë, në ditën e parë mbi 300 paraqitje për regjistrim të filloristëve

Në shkollat fillore në Komunën e Tetovës janë parashtruar mbi 300 paraqitje për regjistrim në klasë të parë, gjatë ditës së djeshme të parë në konkursin për regjistrim të filloristëve.

Lajmet e fundit

Zaman Maqedoni

ZAMAN.MK ©
1994 - 2020 - TË GJITHA TË DREJTAT JANË TË REZERVUARA.
Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren pa lejen paraprake të redaksisë.

Zaman Maqedoni