Festivali ndërkomëtar i gjuhës IFLC Francë sonte në ora 20:30 (VIDEO)

Festivali ndërkombëtarë i gjuhëve, IFLC 2017 Francë, do të emitohet sonte në ekranet televizive të MC EU.

E njëjta do të emitohet edhe në rrjetin drejtpërdrejt të Youtube. Anëtarësohuni tani dhe mos e lëreni pa e ndjekur! youtube.com/intFLC 

Please publish modules in offcanvas position.