Zyrtari europian: Nuk jeni gati për zgjedhje më 5 Qershor

Zyrtari i lartë i Komisionit Evropian, Cristian Danielson, i bëri apel liderëve politikë në Maqedoni se ka ende shumë punë deri te zgjedhjet parlamentare.Ai ftoi lidershipin në qeveri që të punojë shumë për të arritur zgjedhje të besueshme dhe demokratike.

Please publish modules in offcanvas position.