Aksion policor në shumë lokacione të Shkupit për trafikim me drogë

Policia mbrëmë ka zbatuar aksion në shumë lokacione të Shkupit për shuarjen e trafikimit me drogë, konfirmuan për MIA-n nga MPB-ja. Sipas informacioneve të para, janë bastisur shumë lokacione dhe shtëpi në Gazi Babë, Haraçinë dhe Hasanbeg, ndërsa ka edhe persona të arrestuar.

 

Pritet që më shumë detaje për aksionin, MPB-ja të kumtoi gjatë ditës.