Prtiej madhështore për Besir Alili nga Komuna e Çairit dhe “Liria”

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit еvropian në mundje Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin Skenderbeu Të nderuar qytetarë, Komuna e Çairit dhe Klubi i Mundjes “Liria” realizuan sot mbledhje koordinative për organizimin e pritjes madhështore të kampionit evropian në mundje për kadetë Besir Alili. Ju ftojmë sot në ora 18:00 në Sheshin Skenderbeu që të mirëpresim me dinjitet dhe eufori festive atë që na e zbardhi fytyrën dhe me medaljen e artë në kampionatin evropian në Itali, të gjithëve na bëri të ndjehemi krenar.

Please publish modules in offcanvas position.