Katica Janeva të martën dëshmon për rastin “Zhvatja”

Prokurorja Speciale Publike Katica Janeva do të dëshmojë për rastin “Zhvatja” pas zëri i saj dëgjohet në bisedat e publikuara mes Boki 13 dhe Orce Kamçev.

Ftesën të cilin e ka pranuar Janeva është për të martën në orën 10.00, kanë konfirmuar nga Prokuroria për ndjekje të krimit dhe korrupsionit.

Ndryshe sot është duke u marrë në pyetje prokurori i PSP-së, Burim Rustemi.

Please publish modules in offcanvas position.