Sulmoi gruan e tij, arrestohet 37 vjeçari nga Gostivari

Dje (17-tetor) rreth orës 13:45, pjesëtaret e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 37-vjeçarin Q.Sh. nga Gostivari, i cili një ditë më parë e kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 29-vjeçare dhe djali i saj të mitur. Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përgatitet parashtresë adekuate.