Si filloi tradita e heqjes së tespiheve?

Tespihun që e ke në dorë nuk mund të lëviz pa e lëvizur atë me gishtërinjtë. Gishtërinjtë, të cilët e lëvizin tespihun, përsëri kanë arritur të sjellin në vend synimin e tyre.

Përse duhet dhuruar gjak

Për të dhuruar gjak, duhet të keni ngrënë mirë dhe të keni konsumuar fruta të freskëta ose lëngje frutash të shtrydhura, çaj, kafe me pak sheqer.

Please publish modules in offcanvas position.