Ky është shurupi që ju mban larg nga virozat

Virozat si gripi apo dhe ftohjet e lehta janë gjëja më normale në këto kohë të këqija, por sado normale të jenë në këto kohë askush nuk dëshiron t’i kalojë ato.

BBC: Përse flemë?

Është e habitshme të mendosh sesi ne e shpenzojmë kohën e jetës sonë.

Frika nga gabimi

Çfarë është gabimi? Injorancë, bërja e diçkaje keq, budallallëk, mungesë aftësie? Nëse kur flasim për gabimin ju vijnë në mendje përkufizime të tilla, atëherë ose do të bëni edhe më shumë gabime ose do të burgosni veten për të mos...

Please publish modules in offcanvas position.