Gjelbërimi rrit nivelin lumturisë

Sipas një studimi britanik, të jetosh afër hapësirave të gjelbra ka një ndikim pozitiv në shëndetin mendor dhe fizik të qytetarëve.

Dita botërore kundër pirjes së duhanit

Me rastin e Ditës Botërore kundër pirjes së duhanit, Skopje Citi Moll në bashkëpunim me EPSH Instituti për sëmundje të mushkërive dhe tuberkulozit organizojë sot teste falas për të gjithë qytetarët.

Please publish modules in offcanvas position.