"OnePlus 5T" i ri u pezantua në Nju-Jork

"OnePlus 5T" i ri u pezantua në Nju-Jork

"OnePlus 5T" i ri kinez u lancua zyrtarisht në Nju-Jork. Megjithatë, kjo pajisje nuk është tërësisht e re, por është një version i sendërtuar i "OnePlus 5"-it të mëparshëm.

Ky është celulari më i kërkuar në Google për vitin 2017

Ky është celulari më i kërkuar në Google për vitin 2017

Domeni më i njohur i internetit publikoi bilancin e vet për vitin 2017, temat më të njohura janë uragani Irma e ndjekur nga dy smartfonët e Apple-it.

Navigatori që porosit dhe paguan kafen

Navigatori që porosit dhe paguan kafen

Së shpejti në SHBA, në veturat e General Motors do të adoptohet një sistem multimedial i gjeneratës së fundit, i quajtur OnStar.

Ky është autobusi që pasagjerët flenë gjatë rrugës për në shtëpi

Ky është autobusi që pasagjerët flenë gjatë rrugës për në shtëpi

Britanikët e lodhur nga një ditë e ngarkuar së shpejti mund të kenë mundësinë të transportohen deri në shtëpinë e tyre me anë të një autobusi të pajisur edhe me shtretër.

Smartfoni po më merr frymën! Mësoni disa truke si të shpëtoni prej tij

Smartfoni po më merr frymën! Mësoni disa truke si të shpëtoni prej tij

Prej vitesh telefonat “inteligjentë” kanë marrë një rol të rëndësishëm në jetën tonë. Ja cilat janë truket për të mos abuzuar nëpërmjet Facebook dhe rrjeteve të tjera.

Ora që nuk tregon kohën

Ora që nuk tregon kohën (VIDEO)

A keni dëgjuar ndonjëherë për orën që nuk tregon kohën? Ajo gjurmon vendndodhjen e miqve apo familjarëve tuaj kur ata janë në  udhëtim, mësim,punë, palestër.

A është Apple kompania më e mirë në teknologji?

A është Apple kompania më e mirë në teknologji?

Industria e telefonisë celulare ka arritur në një fazë shumë të rëndësishme së bashku me teknologjinë inovative duke kërkuar të sjellë gjëra të reja në treg.

Çfarë ndodh në 1 minutë në internet?

Çfarë ndodh në 1 minutë në internet?

-dërgohen 204 milionë e-maile
-100 000 kërkesa për t’u bërë shok në facebook

Lajmet e fundit

Zaman Maqedoni

ZAMAN.MK ©
1994 - 2020 - TË GJITHA TË DREJTAT JANË TË REZERVUARA.
Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren pa lejen paraprake të redaksisë.

Zaman Maqedoni