Mësoni 5 faqet ku mund të ndërtoni websitin tuaj falas

Mësoni 5 faqet ku mund të ndërtoni websitin tuaj falas

Bota teknologjike po ecën çdo ditë dhe më tëpër. Një nga pjesët që na interesojnë janë edhe faqet e webit, por krijimi i një faqeje kushton pak shtrenjtë.

Më poshtë do të mësoni 5 website ku ju mund të porosisni apo ta ndërtoni atë shumë lehtë dhe falas.

1. Wix.com (www.wix.com)

2. 000webhost.com(000webhost.com)

3. x10Hosting.com(x10Hosting.com)

4. Weebly.com(Weebly.com)

5. AwardSpace.com(AwardSpace.com)

Please publish modules in offcanvas position.