RMV, shkarkojeni këtë aplikacion dhe informohuni saktë për mbrojtje nga koronavirusi

Aplikacioni “AirCare” dhe Ministria e Shëndetësisë janë duke bashkëpunuar me qëllim që qytetarët t’i mbrojnë dhe t’i informojnë me lajme të sakta lidhur me situatën e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut. 

Shkarkojeni versionin më të ri të AirCare nga Google Play dhe App Store dhe sigurohu se në menynë e ke të aktivizuar opsionin për njoftim. Të gjitha të rejat do t’i keni në pjesën “Lajme”. Falënderim të madh deri te AjriIm/AirCare për mbështetjen që na jep në këto momente në menaxhimin dhe informimin e qytetarëve për mbrojtje nga KOVIC-19 (koronavirusi)”, shkruajti ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Please publish modules in offcanvas position.