Bayerni bën gati 50 milionë euro për Hysajn

Elseid Hysaj për momentin ndodhet i grumbulluar me kombëtaren Shqiptare, por zërat për të ardhmen e tij pavarësisht rinovimit me Napolin nuk kanë fund. "Fichajes.net" hedh hije dyshimi ku sipas tyre në kërkim të 22-vjeçarit janë vënë ekipe me peshë...

Stephen Curry arriti rekod të ri

Basketbollisti i Golden Stejt, Stephen Curry i cili para dy ditëve për herë të parë pas dy viteve nuk goditi asnjë treshe në një ndeshje, mbrëmë realizoi 13 goditje për tre pikë dhe vendosi rekord të ri në NBA ligën.

Please publish modules in offcanvas position.