Riad Marez, futbollist afrikan i vitit

Lojtari i klubit futbollistik Lester të Premier Ligës angleze, Riad Marez, është zgjedhur për futbollist më të mirë afrikan për vitin 2016.

Tevez shkel Ronaldon dhe Messin

Carlos Tevez është lojtari më i paguar në botë. Sulmuesi argjentinas, Carlos Tevez edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës kineze, Shanghai Shenhua.

United ofron 94 milionë euro për një bomber

Manchester United është gati të bëjë një tjetër cmenduri në merkato. Synimi i radhës i Jose Mourinhos është transferimi i një tjetër bomberi duke parë dhe moshën e Ibrës dhe Rooney-it, të cilët nuk mund të jenë një garanci për...

Please publish modules in offcanvas position.