Liverpuli e fitoi derbin me Mançester Sitin

Me golin e Zhorzhinjo Vajnaldum të shënuar në minutën e tetë, ekipi i Liverpulit realizoi fitore minimale prej 1:0 ndaj Mançester Sitit mbrëmë në derbin e xhiros së 19-të të Kampionatit anglez në futboll.

Juve ekipi më i dashur në Itali, ndiqet nga Milani

Juventus vijon të mbetet skuadra më e dashur për italianët, por ekipi që ka fituar më shumë tifozë është Napoli. Sipas një kërkimi të bërë nga “Sport Fans”, që ka bërë një sondazh mes tifozëve nga 14 deri në 64...

Allegri kërkon të zërë postin e Wengerit

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allelgri mund të zëvendësojë Arsen Wenger në drejtimin e Arsenalit. Strategut francez i skadon kontrata në fund të vitit dhe klubi nuk ka ndërmend të vazhdojë me të edhe pse gjendet në krye të topçinjve në...

Please publish modules in offcanvas position.