Një motiv modest i çoi drejt ligës më të famshme-NBA

Të pathënat e yjeve të NBA

Vallë a e dinit se fituesi i çmimit “Lojtari më i vlefshëm i vitit 2014”, Kevin Durant, ka pasur dëshirë që të bëhet regjisor.. ndërsa Dwyane Wade, basketbollisti më i njohur i Miami Heat...

Goli i mrekullueshëm nga Ibrakadabra

Në lojën e mbrëmshme, në të cilën u luajt në Paris mes PSG dhe Chelsea në 1/8 e finlales në stadiumin Stad de France, ku ndeshja përfundoi 2-1 në favor të PSG, Ibrahimoviç shënoi një gol spektakular nga gjuajtja e...

K.K. Forca përsëri fitoi 22 medalje

Me datë 15-11-2015 në Shkup u mbajt Turneu Ndërkombëtarë 13-NËNTORI ku organizatorë ishte K.K. Cvetan Dimov, ku morën pjesë mbi 250 pjesëmarrës nga shumë klube nga Maqedonia Serbia.

K.K. Forca shton medaljet në sirtarët e tyre

Më datë 07-11-2015 u zhvillua turneu Memorial Ndërkombëtarë “NIKOLLA GRDANOVSKI NIKE” ku morën pjesë 37 klube nga Maqedonia, Bugaria etj. Në këtë aktivitet K.K.FORCA arriti të fitoj 14 medalje, 7 të artë, 3 argjendë dhe 4 bronzë.

Please publish modules in offcanvas position.