Të parët e EURO 2016...

Për herë të parë  në Kampionatin Evropian 2106 arritën të depërtojnë ose më mirë të themi të kualifikohen shumë shtete duke i lënë pas edhe shtetet të cilat në fillim konsidero0heshin si kandidat për fitimin e këtij titulli.

 ISIS e shokon futbollistin Didier Drogba

Legjenda e Galatasaraj dhe Chelsea është shokuar nga ISISI. Yllit të futbollit iu hackua faqja e Facebook-ut nga ana e ISIS.
Në vitin 2013 Didier Drogba u transferua në skuadrën Turke Galatasaraj dhe me performancat e tij ai la një përshtypje...

"Shkupi" nuk ndalet, mundi edhe "Ilirët"

"Shkupi" ka shënuar edhe fitoren e tretë me rradhë në edicionin e sivjetshëm duke mundur ekipin kumanovarë Rojal Ilirët me rezultatin 6:4. Ishte kjo ndeshja e javës së 17-të, në të cilën "bardhekaltërit" nga Çairi arritën edhe fitoren e 12-të,

Një motiv modest i çoi drejt ligës më të famshme-NBA

Të pathënat e yjeve të NBA

Vallë a e dinit se fituesi i çmimit “Lojtari më i vlefshëm i vitit 2014”, Kevin Durant, ka pasur dëshirë që të bëhet regjisor.. ndërsa Dwyane Wade, basketbollisti më i njohur i Miami Heat...

Please publish modules in offcanvas position.