Interi i ofroi 15 milionë euro për Vidalin

Interi i ofroi 15 milionë euro për Vidalin

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal është në sferën e interesit të Interit. Klubi nga Milano është i gatshëm ta blejë futbollistin kilian për 15 milionë euro, por klubi katalonas dëshiron t’i fitojë të paktën 20 milionë.

Stadiumi Marakana në Brazil do të shndërrohet në spital

Stadiumi Marakana në Brazil do të shndërrohet në spital

Marakana në Rio de Zhanjero, një prej stadiumeve më të njohura në botë, do të bëhet spital i përkohshëm për të infektuarit nga koronavirusi i ri.

Itali: Lajmet nga disa ekipe nuk janë të mira

Itali: Lajmet nga disa ekipe nuk janë të mira

Ministri italian i Sportit, Vinçenco Spadafora ka komentuar përsëri mundësinë e vazhdimit të Serisë A.

Stafi dhe lojtarët e Barcelonës rezultojnë të gjithë negativ me coronavirus

Stafi dhe lojtarët e Barcelonës rezultojnë të gjithë negativ me coronavirus

Stafi dhe lojtarët e Barcelonës janë ka testuar të martën, ndërsa kanë rezultuar negativ për coronavirusi.

Zyrtarisht: Gjermania i dha “dritë të gjelbër” Bundesligës

Zyrtarisht: Gjermania i dha “dritë të gjelbër” Bundesligës

Autoritetet në Gjermani zyrtarisht e miratuan ripërtëritjen e sezonit në kampionatin lokal. Kjo mund të ndodhë në gjysmën e dytë të majit, ndërsa liga gjermane e futbollit ka të drejtë të zgjedhë datë. Pritet të jetë ose më 15 maj...

Testimet e futbollistëve: U nënshtrohen tamponëve për covid 19 në Spanjë

Testimet e futbollistëve: U nënshtrohen tamponëve për covid 19 në Spanjë

Në Spanjë nisin testet për coronavirus te 42 klubet profesioniste, 20 të primera Division dhe 22 të Segunda Division.

Ronaldo u kthye në Itali dhe shkoi në karantinë dyjavore

Ronaldo u kthye në Itali dhe shkoi në karantinë dyjavore

Компаниите Гугл и Епл соопштија дека ќе ја забранат употребата на функцијата за следење на локацијата од апликации што се во развој и работат на забавување на ширењето на новиот коронавирус.

Bundesliga pritet të rifillojë me 15 maj, Merkel ka dhënë dritën e gjelbër për të vazhduar

Bundesliga pritet të rifillojë me 15 maj, Merkel ka dhënë dritën e gjelbër për të vazhduar

Bundesliga është e vendosur që të rikthehet dhe flitet se e ka marrë dritën e gjelbër për t’u kthyer më 15 maj nga qeverinë gjermane.

Lajmet e fundit

Zaman Maqedoni

ZAMAN.MK ©
1994 - 2020 - TË GJITHA TË DREJTAT JANË TË REZERVUARA.
Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren pa lejen paraprake të redaksisë.

Zaman Maqedoni