Ja 8 skuadrat çerekfinaliste në Champions, nesër shorti

Ja 8 skuadrat çerekfinaliste në Champions, nesër shorti

Mbrëmë janë mësuar 8 çerekfinalistët e Ligës së Kampionëve për këtë sezon.

Real Madrid, Wolfsburg, PSG, Benfica, Manchester City, Atletico Madrid, Barcelona dhe Bayern Munich, kanë arritur të kalojnë në çerekfinale. Shorti për ndeshjet çerekfinale nesër në orën 12:00 në Nyon.