Ndërron jetë kryetari i FFK-së, Fadil Vokrri

Ndërron jetë kryetari i FFK-së, Fadil Vokrri

Lajmi i zi për futbollin kosovar, pasi ka ndërruar jetë kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës.

Legjenda e futbollit kosovar ka pasur një komplikim dhe është dërguar me urgjencë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

 Pasi është rënduar gjendja e tij, Vokrri ka ndërruar jetë.

e-max.it: your social media marketing partner

Please publish modules in offcanvas position.