Interi dhe Juventusi po konsiderojnë shkëmbimin Icardi-Dybala?

Interi dhe Juventusi po konsiderojnë shkëmbimin Icardi-Dybala?

Interi dhe Juventusi po konsiderojnë në mënyrë aktive një shkëmbim të bujshëm në fund të sezonit.

 

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi dhe ai i Juventusit, Paulo Dybala janë subjekt i bisedimeve të shkëmbimit mes dy skuadrave italiane.

 Sipas mediumit Tuttomercatoweb, një shkëmbim mes dy sulmuesve të “palumtur” është një opsion real.