Shkupi mposhtet nga skuadra rumune

Shkupi mposhtet nga skuadra rumune

Skuadra shqiptare, Shkupi, kampion i Maqedonisë së Veriut, sot ka pësuar humbje me rezultat 4:2 nga skuadra rumune e kategorisë së dytë, Concordia.

Ishte një ndeshje miqësore e mirëseardhur në Antalia.

Skuadra nga Çairi ka pësuar katër gola.

Golat për Shkupin i shënuan Mario Mladenovski dhe Leon Selimi.

 

Lajmet e fundit

Zaman Maqedoni

ZAMAN.MK ©
1994 - 2020 - TË GJITHA TË DREJTAT JANË TË REZERVUARA.
Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren pa lejen paraprake të redaksisë.