Goli i mrekullueshëm nga Ibrakadabra

Goli i mrekullueshëm nga Ibrakadabra

Në lojën e mbrëmshme, në të cilën u luajt në Paris mes PSG dhe Chelsea në 1/8 e finlales në stadiumin Stad de France, ku ndeshja përfundoi 2-1 në favor të PSG, Ibrahimoviç shënoi një gol spektakular nga gjuajtja e lirë.