Roboti i Google u lëshua në hapësirë

Robotin që e bleu gjigandi amerikan Google prej Boston Dynamics në vitin 2013, i cili mban emrin ATLAS, me një lartësi rej 1.75 cm dhe që peshon 81 kg, filmat shkencorë u shndërruan në realitet.

Zyrtarisht: Reklama e parë e Samsung Galaxy S7!

Samsung e filloi javën me disa reklama të reja për modelin e ri të shumëpritur Galaxy S7 dhe Galaxy S7 Edge. Prezatimi i telefonit do të bëhet zyrtarisht më datë 21 shkrut.

The Bourne Identity

Shpallet traileri i ri i filmit shumë të shikuar në disa seri, "The Bourne Identity", ku rolin kryesor e luan aktori i mirënjohur Matt Damon.

Please publish modules in offcanvas position.