Zyrtarisht: Reklama e parë e Samsung Galaxy S7!

Zyrtarisht: Reklama e parë e Samsung Galaxy S7!

Samsung e filloi javën me disa reklama të reja për modelin e ri të shumëpritur Galaxy S7 dhe Galaxy S7 Edge. Prezatimi i telefonit do të bëhet zyrtarisht më datë 21 shkrut.

Videoja është pjesë e serialit Seven Days of Unboxing, ku njerëz dhe kafshë të ndryshëm kanë mundësinë të shohin se çfarë ka brenda në kutinë e Galaxy S7. Në videon e parë, rolin kryesorë e luan një fëmijë 4 vjeçar, kurse në videon e dytë është një lama.
Më vonë, fëmija dhe lama duhet të vizatojnë se si duken modelet e ri të serisë Galaxy. Deri në videon zyrtare do të shfaqen edhe 5 reklama të tilla.

Please publish modules in offcanvas position.